wtorek, 1 stycznia 2019

Plany na Nowy Rok 2019


Szczęśliwego Nowego Roku!!!Szczęśliwego Nowego Roku!!!  Życzę wszystkim, niech spełnią się wszystkie wasze najskrytsze marzenia, spełnienia nowych wyzwań hafciarskich i wytrwałości. 

Podsumowałam rok 2018 i tu muszę przyznać, iż rozpoczęłam nowe hafty i leżą w pudełku no od czasu  do czasu wyciągam je i stawiam kilka krzyżyków. Powolutku, powolutku powiększają się obrazy. Nieraz mam ochotę schować je bardzo głęboko i zacząć nowe projekty ale mój budżet jest bardzo uszczuplony. Chociaż nie odmówię sobie małych zakupów na Hobby Studio w formie brakujących kolorów mulin, igieł itp. W grudniu po świętach pozwoliłam sobie zakupić kilka projektów Catheriny Volkova mo ona 50% zniżki na swoje prace. troszeczkę poszalałam i zakupiłam kilka projektów : Figa z żukiem, kiść porzeczki, agrest i dwa projekty martwej natury. A oto one:

Autorski schemat haftu krzyżykowego Catherine Volkova - ryc.

Nowe postanowienia na tern rok to częściej odwiedzać mojego bloga i wrzucać nowe posty oraz  pokończyć zaczęte prace no i ewentualnie zacząć nowy projekt, ale zobaczymy jak czas pozwoli. 
Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz wszystkiego dobrego.

4 komentarze:

 1. Powodzenia w realizacji planów :) Wzory Pani Volkovej są przepiękne, aczkolwiek trudne w haftowaniu, moim zdaniem wręcz przekombinowane ;) Sama zmagam się z figami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację wzory są trudne i wymagają precyzji wiem to bo pigwa daje mi w kość. Ale się nie poddaję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam mocno kciuki za nowe plany 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne wzory, powodzenia w haftowaniu :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Zabawa Nowy Haft n Nowy Rok

Nowy Haft na Nowy Rok Zapisałam się do nowej Zabawy na ten rok u Ani  http://kreatywna.tv/nowy-haft-na-nowy-rok/   gdyż postanowiłam na...