poniedziałek, 5 września 2016

Cape Gooseberry - Miechunki I

 Miechunki część 1

Dawno już myślałam o zajęciu się haftem Miechunek ale ze względu na brak czasu oraz wyszywaniu już dwóch prac nie za bardzo mogłam się zmobilizować. W tej chwili kończę wyszywanie pracy Nimue - Des Crepes więc postanowiłam dokonać małych zakupów przez Internet i oto one


Otwierając paczkę - Pasmanteria Internetowa Haftix w gratisie dodała mi złotą jedwabną mulinę oraz gazetkę z wzorami haftów. Chyba właściciel miał dobry humor. I za to mu bardzo dziękuję.
Nie mogłam się powstrzymać i postawiłam kilka krzyżyków ale to tylko dzięki uprzejmości Weroniki prowadząca bloga Radosna Twórczość Weroniki. To ona właśnie wysłała mi klucz do haftu.
Pokażę wam kilka zdjęć mojej pracy i sami oceńcie
Oczywiście zgadzam się z dziewczynami,  które już haftowały Miechunki iż nie należy on do łatwych. Narazie najbardziej duże trudności miałam z łodygą. Ale dałam sobie radę.  Natomiast owoc no trzeba się pilnować kolory są prawie identyczne, ja myliłam się  często. Zobaczę jak pójdzie mi dalej z tym haftem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zabawa Nowy Haft n Nowy Rok

Nowy Haft na Nowy Rok Zapisałam się do nowej Zabawy na ten rok u Ani  http://kreatywna.tv/nowy-haft-na-nowy-rok/   gdyż postanowiłam na...